با تجربه‌ترین تولیدکننده لوازم حمام

گروه تولیدی صنعتی آریاوان

 آریاوان تولید کننده انواع وان و جکوزی با مواد اولیه مرغوب و کیفیت بسیار بالا

ما کی هستیم؟

با تکیه بر دانش چند ساله و با بهره گیری از ابزار و تجهیزات بروز دنیا...

مقدماتی را فراهم آورده‌ایم تا در سال جهش تولید و با هدف کار آفرینی برای جوانان این مرز و بوم، محصولاتی را تولید کنیم که از لحاظ کیفیت، قابل رقابت با همنوع خارجی خود باشند.​

تکنسین های مجرب ما آماده دریافت سفارش های شما عزیزان هستند تا در اسرع وقت سفارشات شما را با 50% تخفیف در هزیته ارسال به دست شما برسانند.

گروه تولیدی صنعتی آریاوان در اصل در سال ۱۳۹۰ با هدف منحصر به فرد ایجاد بهترین خرده فروش وان و جکوزی در ایران شکل گرفت. از همان آغاز کوچک ، تیم شامل یک فروشگاه اینترنتی شد (که در اواخر سال ۱۳۹۱ راه اندازی شد).

اهداف ما در کسب کار

1

ایجاد اشتغال

ایجاد موقعیت شغلی حوزه‌های فروش میدانی، فروش مجازی، لوجستیک، ساخت و طراحی و... برای حدود صد نفر جوان با تجربه ایرانی

2

ساخت وان وجکوزی ارزان و با کیفیت

با بررسی با بازار لوازم حمام در ایران، برآنیم تا با ساخت وان و جکوزی از مواد اولیه بادوام و ارزان، محصولات با کیفیت و ارزان به مشتریان عرضه نماییم

3

کسب رضایت مشتری

تمام تلاش ما برقراری حس امنیت و رضایت مشتری به هنکام خرید از ما هستیم. با در نظر گرفتن خدمات پس از فروش متنوع و مشاوره قبل از خرید، مشتریان راضی زیادی را در کسب و کار خود دیده‌ایم.

تاریخچه گروه تولیدی صنعتی آریاوان

گروه تولیدی صنعتی آریاوان (با نام تجاری Ariavan) ، یکی از قدیمی ترین خرده فروشی های حمام جکوزی و آبگرم در ایران است. این گروه تولیدی صنعتی، با طیف گسترده ای از حمام های جکوزی، وان، زیردوشی، شیر آب و موارد دیگر که به طور سفارشی ساخته می شود، مورد اعتماد هزاران خریدار حمام جکوزی در سراسر خراسان شمالی و ایران است. گروه تولیدی صنعتی آریاوان در اصل در سال 1390 با هدف منحصر به فرد ایجاد بهترین خرده فروش وان و جکوزی در ایران شکل گرفت. از همان آغاز کوچک ، تیم شامل یک فروشگاه اینترنتی شد (که در اواخر سال 1391 راه اندازی شد). ما یکی از اولین خرده فروشان سرویس بهداشتی بودیم که به روند حراج آنلاین روی آوردیم ، به این معنی که وقت زیادی برای ایجاد اعتبار و جلب اعتماد هم بصورت آنلاین و هم بصورت غیر آنلاین داشته ایم. در سال 1393، تیم یک بار دیگر گسترش یافت و اولین نسخه از وب سایتی را که امروز بازدید می کنید ایجاد کرد.
البته در آن زمان اوضاع متفاوت به نظر می رسید، اما ارزش های اصلی گروه تولیدی صنعتی آریاوان حتی کمی تغییر نکرده است.

پس از سال‌ها فروش اینترنتی سرانجام برای ایجاد اشتغال بیشتر و تامین بهتر محصولات در سال 1401 شروع به احداث کارخانه تولید وان حمام در شهرستان بجنورد نمودیم و این مجموعه در سال 1402 این مجموعه احداث گردید. گروه تولیدی صنعتی آریاوان توسط افرادی ایجاد شده است که واقعاً علاقه زیادی به صنعت وان و جکوزی دارند. تا به امروز، تیم مدیریت ما بیش از 30 سال تجربه ترکیبی داشته است و همین دانش داخلی است که گروه تولیدی صنعتی آریاوان را در لبه تولید وان و جکوزی و خرده فروشی لوازم جانبی نگه می‌دارد. در حقیقت، در دهه‌ای که گروه تولیدی صنعتی آریاوان افتتاح شده است، ما بیش از 30000 محصول فروخته ایم. ما از گوشه گوشه ایران عزیزمان سفارش داشته ایم و واضح است که مشتریان ما محصولات و خدماتی را که ما در گروه تولیدی صنعتی آریاوان ارائه می‌دهیم را دوست دارند و امیدواریم شما نیز جزء مشتریان ما باشید. در صورت تمایل اکنون می‌توانید در سایت فروش گروه تولیدی صنعتی ما جست و جو کنید و یا به راحتی تلفن خود را بردارید و امروز با شماره های 05836228527 و 09155868335، با تیم دوستانه ما تماس بگیرید.

بهترین‌ها برای بهترین‌ها

اگر برای خرید آماده هستید، از مشاوره رایگان ما می‌توانید استفاده کنید.